„Sałatka by Anna Lewandowska” w Restauracji Sketch w Teatrze Wielkim Warszawa

Od dziś w menu w jednej z warszawskich restauracji pojawiła się  nowa pozycja mojego autorstwa „Sałata by Anna Lewandowska”, w której króluje komosa ryżowa znana ze swych wyjątkowych właściwości zdrowotnych i mój ulubiony jesienny burak w dwóch odsłonach żółtej i klasycznej. Spróbujcie koniecznie 🙂 Będzie więcej…

A, że kuchnia to serce, wraz z restauracja Sketch w Teatrze Wielkim postanowiliśmy się tym sercem z kimś podzielić. Tak powstała wspólna inicjatywa przeznaczenia części dochodu ze sprzedaży dania na dobry cel.
Zasada jest prosta:

  1. odwiedzacie naszą restaurację;
  2. zamawiacie „Sałatę by Anna Lewandowska”, a z każdego złożonego zamówienia 5 pln wędruje na konto pięcioletniego Filipa, u którego w 2014 roku zdiagnozowano całościowe zaburzenie rozwoju – autyzm oraz opóźnienie rozwoju psychoruchowego.
  3. Mamy nadzieję, że pomożecie spełnić marzenie i Filip już wkrótce wyjedzie na turnus rehabilitacyjny.

Komentarze 17 komentarzy

Dołącz do dyskusji…

Komentarz jest wymagany

Podpis jest wymagany

A gdzie poleca Pani wykonać badania genodiet? Są dość drogie, dlatego też wolałabym zasięgnąć porady doświadczonej i kompetentnej osoby. Pozdrawiam serdecznie.

Jest siedziba w Warszawie.
Wykonałam osobiście takie badane i uważam, że są to bardzo cenne wiadomości.
http://www.dfmedica.eu

Fantastyczna inicjatywa! Badania Genodiet – czytałam o nich to coś dla mnie szkoda tylko że są dość drogie a co Pani myśli o badaniach MicroFloraScan???

Niestety są drogie, ale tak naprawdę wykonujemy je raz w życiu.
MicroFloraScan jak najbardziej! Możemy dowiedzieć się o ewentualnych nietolerancjach pokarmowych, które często są przyczyną wielu problemów choćby układu pokarmowego.

Aniu czy to możliwe że mój organizm lepiej toleruje węglowodany niż tłuszcze? Mówisz że węglowodany powinno się ograniczać tylko ze ja właśnie po nich czuje się dobrze a np. Po tluszczach i warzywach to różnie bywa.. czasami mi się odbija i mi ciężko

Każdy organizm jest inny, jak najbardziej jest to możliwe, można też to sprawdzić w badaniach Genodiet
Pozdrawiam

Piękna inicjatywa. Idę na sałatkę z chłopakiem w niedziele!

Na prawdę fajna sprawa, już nie mogę się doczekać aż będę mogła spróbować i jeszcze pomoc choremu Filipowi… Jesteś wspaniała <3

Witam Pani Aniu!
Chciałam sie zapytac czy Pani odpisuje na wiadomości prywatne wysłane przez czytelniczki za równo na blogu i na Facebooku.Ponieważ napisałam do Pani w niedziele i chciałam zapytać czy Pani odpisuje czy nie. Mam dopiero 15 lat i bardzo mnie Pani inspiruje i motywuje mnie do dalszej pracy.Interesuje mnie co Pani robi i byłabym wdzięczna jeśli Pani by mi odpisała. Dziękuję Pani za wszystko i jest Pani wspaniała.
Pozdrawiam

Szkoda ze nie mogę skosztować tej sałatki
Ania jesteś naprawdę niesamowita dziewczyną
Gorąco pozdrawiam

Aniu jesteś Wielka 🙂 pędzę próbować Twojej sałaty, tym bardziej, że mogę komuś tym pomóc. BRAWO.

Przyznaję, że obecnie pani Ania jest jedyną zewnętrzną i skuteczną motywacją do jakichkolwiek zmian w diecie, sporcie i realizacji marzeń (choćby były trudne do osiągnięcia). Wiadomo – ja wykonuję wszystko i nikt niczego za mnie nie zrobi, jednak wsparcie jest mega ważne (szczególnie w moim otoczeniu, gdzie nie mam go zbyt wiele).
Dziękuję – to dla mnie wiele znaczy <3 🙂

Ania jesteś genialna w porównaniu to „niektórych” żon piłkarzy… normalna,ciepła. szanująca swoje życie prywatne wręcz… kochana… dziękujemy Ci za przepisy, za rady, za MOTYWACJĘ DO ULEPSZANIA SIEBIE … bądź jaka jesteś i nie zmieniaj się jesteś świetną babką, trenerką dietetykiem i ..człowiekiem …;)

Juz sie nie moge doczekac i wspaniale, ze zostalo to polaczone ze szlachetnym celem.

byłam kiedyś w tej restauracji całkiem przypadkiem:) ponieważ nie jesteśmy z Waraszawy a z Łodzi i jedzonko bardzo nam smakowało np krem z awokado i rybka ze szparagmai <3, nie omieszkam też wstąpić na sałatkę Anny Lewandowskiej:) do kiedy będzie trwać akcja?