Łódź! Trening w Atlas Arenie!

Cieszę się, że w końcu poprowadzę trening w moim rodzinnym mieście – Łodzi. Będzie to pierwszy w tym roku prowadzony przeze mnie event.

To w Atlas Arenie w 2012r wywalczyłam wicemistrzostwo świata w karate tradycyjnym. Teraz będę miała okazję zaprezentować tam mój autorski Karate Cardio Trening Fitness. Spotkam się również z dziećmi i młodzieżą, które z całych sił będę namawiać do regularnych treningów.

Serdecznie wszystkich zapraszam!

Zapisy: http://karatetradycyjne.pl/fitness-trening/

Do zobaczenia!

Karate-Cardio-AL-baner-web

Komentarze 7 komentarzy

Dołącz do dyskusji…

Komentarz jest wymagany

Podpis jest wymagany

Pani Aniu, czy ma Pani w planie przygotowanie jakichś ćwiczeń dla kobiet, które chcą wrócić do formy po ciąży? Samej jest mi bardzo trudno. Zawsze miałam świetną kondycję, trenowałam cztery, pięć razy w tygodniu, biegałam co najmniej godzinę z bardzo dobrymi wynikami, a teraz organizm odmawia posłuszeństwa. Synek ma już 7 miesięcy i nic się nie zmienia.

Mam to samo! Kropka w kropkę! Teraz córa ma 11mies. Dopiero od miesiąca jestem w stanie zrobić 45min.pilatesu ale to i tak nie w 100% dokładnie 🙁 o bieganiu nie wspomnę 🙁

Dzień dobry! Pani Aniu, czy w treningu mogą wziąć udział wszystkie osoby, czy tylko te, które należą do jakiegoś klubu fitness? Pozdrowienia z Łodzi 🙂

Oczywiście wszystkie 🙂