Życzenia Wielkanocne

Wielkanoc:)

Jak każde święta doceniam przede wszystkim za magiczną, rodzinną atmosferę. Wiosenna aura dodatkowo dodaje energii, uśmiechu i czyni je wyjątkowymi.

Bez względu na to w jaki sposób będziecie celebrować Zmartwychwstanie Pańskie, życzę Wam, aby te święta były pełne radości, spokoju i miłości. Spędźcie je w gronie najbliższych, a dzieląc się wielkanocnym jajkiem, przekazujmy dobrą energię, miłość i sympatię. Wykorzystajmy ten czas, aby zatrzymać się na chwilę i odpocząć od codziennego pędu. To czas na rodzinne biesiadowanie, rozmowy, wspólną aktywność.

Wesołego Alleluja! 

Komentarze 20 komentarzy

Dołącz do dyskusji…

Komentarz jest wymagany

Podpis jest wymagany

Wszystkiego dobrego. Zdrowych, wesołych świąt w gronie najbliższych oraz spokojnego rozwiązania Aniu <3

Droga Aniu, życzę wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych! Bardzo dziękuję za przepis na żurek z Twojej książki Zdrowe gotowanie, robiłam po raz pierwszy, a cała rodzina była bardzo zadowolona! Wersja bez nabiału była akurat dla nas 🙂

Zespół… czyli Ann – również życzy wszystkiego dobrego 🙂

Pani Aniu,
Mazurek kokosowy przepyszny!Dziękuję za inspiracje! Wesołej i przeszcześliwej Wielkanocy!
Najserdeczniejsze życzenia
obfitości, zdrowia, radości,
wytrwałości w codziennym zmaganiu się z przeciwieństwami, poczucia siły, spokoju oraz mnóstwa wiosennego optymizmu z okazji Świąt Wielkanocnych!???

Droga Aneczko i Robercie życzę Wam ciepłych rodzinnych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.Dziękuję za piękne życzenia .Pozdrawiam Was świątecznie i całą waszą rodzinkę.❤

Zdrowych i spokojnych Swiat Wielkanocnych Aniu!Smacznego jajka i mokrego dyngusa;-))

Najlepsze świąteczne zyczenia. Dużo miłości i spokoju . Aniu pewnie jesteś w ferworze przedświątecznej pieczeniowej gonitwy ale a nóż mi odpiszesz….Mija 6 tyg od stosowania probiotykow celowanych przez Vitaimmun, schudłam 4 kg, ogólnie mam poczucie rozbicia i lekkich zwrotów głowy, mam też gazy i zastanawiam się czy to normalne bo to juz 6 tyg. czy ja może ich nietoleruje?

Vivomixx jest silnym probiotykiem, więc bardzo możliwe (tym bardziej jeśli była biegunka). Wszystko też zależy od diety.
Pozdrawiam

Czekam też na indywidualna dietę dostosowaną na podstawie nietolerancji Igg/Iga, ale chyba póki co nie będę obstawiać tych probiotykow? Co o tym myślisz?

Magiczny i pełnych niezapomnianych przeżyć dla Pani oraz całej rodziny i przyjaciół ;-)!

Wesolych Swiat Zmartwychwstania Panskiego !
A Healthy Teamowi dalszej, wspanialej pracy.
Dziekuje, ze jestescie.
Kocham Was ??

Zdrowych, pogodnych i spokojnych świąt Wielkanocnych dla Ciebie i twoich bliskich 🙂 biorę się do pracy z Twoimi przepisami 🙂

Wzajemnie radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie rodzinnym i przyjaciół szczęśliwego rozwiązania ????

Zycze Tobie Aniu i wszystkim czytelniczkom i czytelnikom magicznych Swiat Wielkiej Nocy???

Pani Aniu,chciałabym życzyć zdrowych i pogodnych Świąt dla Pani, Pani Bliskich i całego Healthy Team’u ?Na Pani ręce składam podziękowania za Państwa pracę.Dziękuję za wszystko co Pani robi. Uwielbiam patrzeć na Pani śliczne ,radosne zdjęcia ,szczególnie gdy u mnie „pod górkę”. Od razu mi lepiej ??Dziękuję za hpba.Za dobrą energię, za wiedzę i motywację.,płyty z ćwiczeniami ,książki … i za Babkę z Świątecznych przepisów, która jako pierwsza „obcaBabka”nie podzieliła nas przed Świętami, a stała się ucztą dla podniebienia i początkiem dobrych zmian…pretekstem do pierwszego od lat przemiłego czasu na linii -Mama -Tata-Ja.Dziękuję .Jeden z wielu bezcennych prezentów z tej strony.Spokoju- nie tylko w te Święta.