Weronika motywuje!

Weronikę poznałam 8 miesięcy temu, kiedy wzięła udział w mojej imprezie „Pożegnanie lata”. Wyróżniała się humorem i determinacją.

To ostra zawodniczka ;). Dba nie tylko o swoją codzienną aktywność – inspiruje innych na profilu „fit and happy” na facebooku. To wielka przyjemność patrzeć jak ta dziewczyna trenuje, rozkwita, motywuje i po prostu cieszy się życiem.
Ostatnio wystąpiła w programie TVN meteo Active gdzie opowiadała swoją historię – schudła 30 kg! Nie poddaje się i działa dalej :)! Chce więcej i lepiej!
Weroniko! Gratuluję sukcesów i trzymam kciuki za Ciebie :).

Komentarze 5 komentarzy

Dołącz do dyskusji…

Komentarz jest wymagany

Podpis jest wymagany

Ja tez ja poznałam. Jest przebojowa, zawsze wysłucha doradzi . I idzie z ta aktywnoscia jak szalona 🙂 Mamy kontakt ze soba pomimo ze ja w Londynie a ona w Wawie. Jest jak stara dobra kumpela. 😀 <3

Weronice kibicuję od czasu wyzwania z Anną i Lidką „Wskocz w wiosnę z NTC”. Podziwiam jej zapał, wieczny uśmiech, energię. Weronika, życzę Ci dalszych sukcesów!

Ludzie są takimi istotami, które prócz motywacji potrzebują przykładu. Świetnie, że są osoby, które są nie tylko dla siebie, ale też dla innych.

Gratulacje Pani Weroniko 🙂 !!! Jestem z Pani bardzo dumna ! :*