Metamorfozy Diet by Ann

Metamorfozy Diet by Ann

Kochane Panie! I wspaniali Panowie! Piszę do Was z ogromną prośbą i zachętą do inspirowania wraz ze mną wszystkich Polaków!

Jak wiecie, od lat prowadzę projekt Diet by Ann. Jego uczestnicy przechodzą głębokie metamorfozy swojego wyglądu – zrzucają zbędne kilogramy i budują wymarzone sylwetki. Dzięki tym zmianom lepiej czują się ze sobą w pracy i życiu osobistym, co pozytywnie wpływa na nich samych i otoczenie. Są przykładami do naśladowania, bo ich determinacja i trzymanie się właściwego planu inspiruje innych do zmiany.

I w związku z tym zwracam się do wszystkich uczestników i uczestniczek Diet by Ann – zgłaszajcie swoje metamorfozy ze zdjęciem i krótkim opisem na adres kontakt@dieta.hpba.pl  aby ujrzały światło dzienne :). Niech informacja o tym, że systematyczną i wytrwałą pracą można osiągnąć swoje cele będzie drogowskazem dla innych, którzy dopiero wkraczają na ścieżkę zmiany.

Więcej informacji o diecie pod tym linkiem www.dieta.hpba.pl !
Zapraszamy serdecznie!
TeamAnn

 

Komentarze 6 komentarzy

Dołącz do dyskusji…

Komentarz jest wymagany

Podpis jest wymagany

Jestem na diecie od wrzesnia, niestety równolegle od rozpoczęcia zdiagnozowano u mnie Hashimoto. Mam nadzieje ze wkrótce ja pokaże swoje efekty 🙂 dotychczas waga wahała się o 1-2 kg w dół, zaraz w górę. Dieta jest pyszna, mam juz drugi pakiet wykupiony. Zwiększyłam intensywność treningów i waga powoli zaczyna spadać 🙂 dziś cała rodzina je kaszę z pieczarkami

Świeżo upieczone Mamy czekają Aniu na Ciebie we Wroclove! To będzie nasz jeden z pierwszych mocniejszych treningów po regeneracji, ale damy radę! 😉

Witaj Aniu, czy będą może jakieś artykuły / książki / płyty z ćwiczeniami dla osób szczupłych na zwiększenie masy ciała? nie wiem jakie ćwiczenia wykonywać a boję się, że bardziej schudnę. Dodam że dopiero chciałabym zacząć z aktywnością fizyczną.

Wspaniale wyniki i wspaniali uczestnicy! Gratulacje za wytrzymalosc, wytrwalosc i rezultaty!