Kiedy widzę palących z pokolenia 50 + jest mi smutno, ale jestem w stanie pojąć wejście w nałóg w czasach, gdy papierosy były wszechobecne. Palono w miejscach pracy, na ulicach, w restauracjach, w wielu domach. Palili aktorzy w filmach, także ci bardzo lubiani, z papierosami widywano znanych sportowców! Wielu młodych ludzi wchodziło w nałóg bez zastanowienia, niepalący byli często w mniejszości i nie mieli siły przebicia.
Komentarze 3 komentarze
Dołącz do dyskusji…
A ja przedkładam Twój wpis Aniu na naukę, zwłaszcza kiedy brakuje mi sił… i wiesz co- WARTO! 🙂 Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂
Siema, wyjątkowy wpis. Dawno nie słuchałem tak fajnego dzieła
Ciężka praca zawsze się opłaca 🙂 Trochę zaleciało sloganem ale to faktycznie prawda. Jeśli będziemy wytrwale dążyć do celu i realizować swój plan sukces będzie w zasięgu ręki. http://dbamofigure.pl/