100 treningów

Wiecie od dawna, że lubię noworoczne postanowienia.

 

Co ważniejsze – konsekwentnie się ich trzymam. Jaka to frajda zaznaczać zrealizowane cele! Na 2016 też mam już listę :).

Możemy działać razem!

100 treningów w 2016 – wchodzisz w to? Zapraszam!

Do boju!!!

Komentarze 15 komentarzy

Dołącz do dyskusji…

Komentarz jest wymagany

Podpis jest wymagany

Ja tez wchodzą, ale z 200 ćwiczeniami i 300 km biegu :)) Dam radę, a co :)))

Jak sobie policzyłam to w 2015 roku zrobiłam około 280 treningów. Chyba niezły wymik? 😀

Dziś nabyłam Pani płytę, Karate Cardio, i zastanawiam się – ile razy w tygodniu powinnam wykonywać ćwiczenia? Powiedzmy, że jestem średnio zaawansowana. Byłabym wdzięczna za wskazówkę, bo nie znalazłam jej niestety na płycie (może źle szukam?). Pozdrawiam serdecznie!

Te postanowienie jest łatwiejsze od zeszłorocznego, które udało mi się zrealizować. Mam ponad 1200km. na „liczniku” biegowym.

Świetny pomysł. Może tym razem zmobilizuję się do działania !!!!!!

A ja z kolei nie czekałam na nowy rok tylko ruszyłam z impetem 19 sierpnia 2015…zaczęłam od zdrowego,regularnego odżywiania,a 8 listopada wznowiłam treningi…w domu..i z Anią i z Ewą naprzemiennie plus Mel B oraz Jillian Michaels..a od nowego Roku to tylko chcę wytrwać w treningach aż do otwarcia sezonu rowerowego….życzę udanego Sylwestra wszystkim no i Szczęśliwego Nowego Roku 2016!!!!!!!!!!

Wchodzę! Głowiłam się nad realnym postanowieniem noworocznym, a to jest jak znalazł. Mam już przygotowany planer, w którym będę odhaczać wykonane treningi. Mam nadzieję że za rok będę mogła się pochwalić sukcesem:-) pozdrawiam:-*

100 treningów to ja robię w 100 dni a rok ma 360;) ale wchodzę w to!
I przy okazji wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku zarówno dla Ciebie jak i Roberta ( kibicuje Wam obojgu) Pozdrawiam