Książka „Zdrowe gotowanie by Ann” w nowej poszerzonej wersji!!!!

Masz ochotę na zdrowe i przyjemne zmiany w swoim życiu? Chcesz wejść na ścieżkę zdrowego odżywiania, ale kompletnie nie wiesz od czego zacząć?

Pamiętaj, że jesteś tym co jesz!!! Nie odkładaj zmian na jutro i zacznij działać od dziś. To naprawdę proste, a uwierz że warto. Zrób to dla siebie, dla swojego zdrowia, lepszego wyglądu i samopoczucia.

Jeśli nie masz mojej ostatniej książki zachęcam Cię do zakupu jej poszerzonej wersji. W empiku ruszyła przedsprzedaż „Zdrowe gotowanie by Ann” z moimi dodatkowymi, autorskimi przepisami. Znajdziesz w niej 200 propozycji na łatwe, tanie i zdrowe dania. Odnajdziesz tu propozycje zarówno na codzienne śniadania i obiady, lekkie koktajle i desery, jak i przepisy na specjalne okazje i świąteczne potrawy. Przygotowanie zamieszczonych w książce dań jest szybkie, a dania być może zaskoczą Cię smakiem i zmotywują do własnych kombinacji. Zdrowa kuchnia nie musi być skomplikowana, za to może być kolorowa, aromatyczna i smaczna.

http://www.empik.com/zdrowe-gotowanie-by-ann-200-przepisow-lewandowska-anna,p1129682324,ksiazka-p

Komentarze 10 komentarzy

Dołącz do dyskusji…

Komentarz jest wymagany

Podpis jest wymagany

Pani Aniu, wydania specjalnego nie kupie bo posiadam pierwsza wersje, wiec szkoda mi pieniędzy na kupno rozszerzonej wersji aczkolwiek czekam na kolejne Pani publikacje 😉

Z dodatkowymi przepisami 🙂

Ania, co z osobami, które książkę posiadają ale w wersji starszej ? Kupowanie kolejnej to bezsens dla kilku nowych przepisów.. aczkolwiek dobrze by było mieć możliwość dostęp do nich.. czy jest jakaś alternatywa ?
Pozdrawiam!

Dołączam do pytania, pozdrawiam

Aniu, mam Twoja książę ( pierwsze wydanie) czy jak kupie tą to bedzie to samo ?
Bo ja kocham wszytko co Twoje i nie wiem co mam robic ?! ????❤️

Pani Aniu, a czy książka jest dostępna online na stronie Epik’u? Bo ja widziałam książkę i kupię ją! Inspirujesz mnie przepisami kulinarnymi. A d ilu lat jest „Zimowy Obóz by Ann”??☺ ????

Tak, póki co jest dostępna w przed sprzedaży 🙂

Pani Aniu☺ Czy można ją kupić przez Empik online?? Bo już od dawna wiem,że masz nową książkę,a dowiedziałam sie tego na Facebook’u???????? Chcę dalej wzorować się na ciebie i twoje meeeega kulinarne przepisy????????❤❤