Książka „Diet & Training by Ann” już od dziś dostępna w przedsprzedaży

Dotrzymuję słowa i chciałabym „zapoznać Was” z moją nową niespodzianką wydawniczą. Bardzo się cieszę, że mogę Was już poinformować o tym, że książka „Diet & Training by Ann” od dziś jest dostępna w przedsprzedaży w Empiku:

„Diet & Training by Ann” przedsprzedaż w Empiku

„Diet & Training by Ann” to wszechstronny plan zmiany stylu życia bazujący na diecie i treningach z mojej aplikacji. Często pytacie od czego zacząć, jaki zrobić pierwszy krok do zmiany aktualnych przyzwyczajeń w zdrowe nawyki. Wszystkim nam zależy na zdrowiu, dobrym samopoczuciu, energii i sile do działania.

Zdrowy styl życia opiera się na właściwie dobranej diecie i odpowiednim treningu. W takim razie jak rozpocząć? W jaki sposób ćwiczyć i jak się odżywiać, a przede wszystkim jak wytrwać w postanowieniach?

Odpowiedzi znajdują się w mojej nowej książce. Zdrowy styl życia to najlepsza droga do szczęścia, a odpowiednia dieta, trening i porządna dawka motywacji są niezbędnymi elementami tej ścieżki. Chodź ze mną i przekonaj się, że warto!

W książce „Diet & Training by Ann” znajdziesz:

  • Kompleksową i zbilansowaną dietę. Będzie pysznie!
  • Wszystko, co warto wiedzieć na temat zdrowego stylu życia. Zero zbędnych informacji, 100% przydatnej wiedzy!
  • Zróżnicowane zestawy treningowe, które dadzą ci radość i power!
  • Niezbędną dawkę motywacji. Bo bez niej ani rusz!

Komentarze 7 komentarzy

Dołącz do dyskusji…

Komentarz jest wymagany

Podpis jest wymagany

Muszę Aniu zakupić koniecznie Twoją książkę, bo w końcu pasowałoby coś zmienić w swoim życiu 😀 Najgorsze są początki, czyli żeby cokolwiek zacząć, ale jak już się wkręcę to na maksa, dlatego nie mogę doczekać się, aż przeczytam Twoją książkę. Jesteś na tyle pozytywną i przekonującą osobą, że jestem pewna, że małymi kroczkami osiągnę swój sukces 🙂 Pozdrawiam Cię cieplutko.

Ja tez sie do Was dziewczyny przylaczam. Kocham Anie, to moja power motywacja kazdego dnia, a przeciez wiemy, ze co jeden to dziesieciu innych za nim 🙂

Wszystko tu ma sens : Ania ma najlepsza robote na swiecie. Robote, ktora ma sens.

With love,

Monika

Juz nie moge sie doczekac az bede szczesliwa posiadaczka Twojej ksiazki. Wielkie gratulacje <3

Aniu jestem mega szczęśliwa uwielbiam twoje książki najbardziej na nie czekam dużo w nich wiedzy co najbardziej uwielbiam . Dalej się rozwijaj bo to co robisz daje powera 😁😁😁Muszę się wziasc za siebie bo ostatnio leniuchuje 🙂🙂🙂❤❤❤

Ale cudownie! Gratuluję Ci Aniu! Wspaniale, że się rozwijasz <3