Wiosenny obóz by Ann rozpoczęty – relacja część I

Pierwsza wiosenna edycja obozu by Ann rozpoczęta!

Cieszę się, że mogę poznawać i spotykać na swojej drodze tak wiele pozytywnych, pełnych energii i niesamowicie zaangażowanych osób. Tak jest i tym razem w Dojo Stara Wieś, gdzie przybywam z prawie setką wyjątkowych osób, które obdarzyły mnie i mój Healthy Team zaufaniem.

Wspieramy się i motywujemy nawzajem, a hasłem przewodnim tej edycji jest wsparcie za wsparcie. Budujemy pewność siebie i pracujemy nad własnymi słabościami.

Ćwiczymy 3 razy dziennie i dajemy z siebie wszystko, wyciskając na treningach siódme poty. Po takim wysiłku uzupełniamy spalone kalorie i dodajemy energii zbilansowanymi i ułożonymi przeze mnie posiłkami. Mamy również szansę próbować zdrowych i polecanych przeze mnie produktów. Wszystkie pochodzą ze sprawdzonych źródeł – od lokalnych rolników oraz zaprzyjaźnionych firm.

Foods by Ann oferuje nam do posiłków całą gamę swoich produktów począwszy od Lio Shake, poprzez olej kokosowy, masło ghee, czy też Super foods. Olejowy Raj dostarcza nam zdrowe oleje i mąkę, a przepyszne ekologiczne herbatki serwujemy dzięki Darom Natury, które zaopatrują nas również w inne zdrowe zioła, przyprawy i produkty takie jak dżemy, kawy czy pasty warzywne. Próbujemy także sprawdzonego smalcu gęsiego Desmal, Zielona Spiżarnia wspomaga nas mlekiem roślinnym, a płyny uzupełniamy wodą naturalną Kingą Pienińską i napojami Oshee. Jest też z nami Pterodaktyl ze swoją pastą i syropem z daktyli. Jest jak zawsze zdrowo, kolorowo i pysznie! 🙂

Na przywitanie nie mogło zabraknąć tradycyjnych już welcome pack z produktami, które na pewno przydadzą się podczas naszego obozowego tygodnia. Dziękujemy Foods by Ann, Diet&Training by Ann, Darom Natury, firmie Medisept, Pterodaktyl i Olejowy Raj za upominki dla wszystkich uczestniczek, a firma GSH za wsparcie suplementacyjne w postaci białka Immunocal.

 

Cieszę się, że jesteście 🙂
Dzięki Wam wiem, że moja ciężka praca ma sens!

 

 

 

 

 

Komentarze 5 komentarzy

Dołącz do dyskusji…

Komentarz jest wymagany

Podpis jest wymagany

Aneczko wszystkiego najlepszego dla Ciebie i wszystkich uczestnikow 😀😘😚❤❤❤

Aniu a co to za pyszność (czekoladowa chyba?) na zdjęciu? Można byłoby przepis na to cudeńko?

To brownie 🙂 Przepis jest już na blogu 🙂

Pani Aniu, ponawiam pytanie innej użytkowniczki pod ostatnim postem, mianowicie co stało się z artykułami o diecie redukcyjnej? Pojawią się z powrotem? Jesteś zaufanym źródłem wiedzy dietetycznej więc na pewno takie posty by się przydały.
Pozdrawiam ciepło

Brawo Aniu!Brawo Dziewczyny!Brawo Chłopaki Brawo Teamie! Wykorzystajcie na maksa ten tydzień – bo warto 🙂 Wspomnienia są niezapomniane!Dobrej zabawy!!!